• Lekcja w praktyce

• Klasa 2a w październiku wybrała się na kręgielnię - MK Bowling do Galerii Młociny pod opieką pani Joanny Górskiej. Celem wycieczki było zapoznanie się z usługą rekreacyjną - wypożyczenie torów do kręgli.

• VII edycja ogólnopolskiej "Przerwy na czytanie"

• #przerwanaczytanie

12 października 2022 r. już po raz trzeci społeczność Zespołu Szkół nr 35 uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji „Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”, od siedmiu lat organizowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim. Nasi uczniowie oraz nauczyciele, w przerwach między lekcjami, chętnie sięgali po nowości wydawnicze, które znaleźć mogli w bibliotece. Zarówno wspólne, jak i indywidualne czytanie fragmentów ulubionych powieści stało się tego dnia źródłem wielu literackich przyjemności i fascynacji, co pokazuje, że inicjatywy promujące kontakt z twórczością pisarską są potrzebne i mają moc integracji środowiska szkolnego. Zapraszamy do obejrzenia zaczytanych zdjęć z tego wydarzenia w naszej galerii.