• Info dla rodziców

          • Harmonogram dni otwartych i zebrań

          • Rady Pedagogiczne i spotkania z rodzicami w roku szkolnym 2019/2020

             

            Rady Pedagogiczne i spotkania z rodzicami 2019/2020

            data

            godzina

            tematyka

            05.09.2019

            16:00

            Rada pedagogiczna szkoleniowa

            11.09.2019

            16:00

            Rada Pedagogiczna

             

            17:30 17:30

            18:00

            Zebrania z rodzicami  klas drugich i trzecich w salach

            Spotkanie dyrektora z rodzicami klas maturalnych (sala gimnastyczna)

            Zebrania z rodzicami  klas maturalnych

            12.09.2019

            17:30

            18:30

            Zebrania z rodzicami  klas  I po gimnazjum (sala gim.)

            Zebrania z rodzicami klas I po szkole podstawowej (sala gim.)

            17.10.2019

            16:00

            Rada pedagogiczna- charakterystyka klas I

             

            17.30

            18:30- 19:30

            Szkolenie dla rodziców klas I

            Dzień otwarty

            21.11.2019

            16:00

            Rada klasyfikacyjna półsemestralna  klas I. Oceny należy wystawić do 20.11.2019

             

            18:00

            Zebrania w klasach I. Dzień otwarty dla pozostałych klas

            12.12.2019

            16:00

            Rada klasyfikacyjna dla klas maturalnych. Oceny należy wystawić do 10.12.2019

             

            17:00

            Zebrania z rodzicami klas maturalnych. Dzień otwarty dla pozostałych klas

            23.01.2020

            16:00

            Rada klasyfikacyjna dla klas I, II ,III. Oceny należy wystawić do 22.01. 2020

             

            18:30

            Zebrania z rodzicami

            27.02.2020

            16:00

            Rada pedagogiczna podsumowująca wyniki nauczania w I okresie

            26.03.2020

            17:30

            Zebrania z rodzicami klas maturalnych, informacja o przewidywanych ocenach końcowych klas maturalnych.  Dzień otwarty dla pozostałych klas.

            16.04.2020

            16:00

            Rada pedagogiczna klasyfikacyjna klas maturalnych. Oceny należy wystawić do 08.04.2020

             

            17:30

             Zebrania z rodzicami klasach czwartych.
            Dzień otwarty dla pozostałych klas

            14.05.2020

            17:30

            Dzień otwarty

            04.06.2020

            17:30

            Zebrania z rodzicami klas, informacja o przewidywanych ocenach rocznych.

            18.06.2020

            16:00

            Rada pedagogiczna klasyfikacyjna. Oceny należy wystawić do 16.06.2020

            02.07.2020

            10:00

            Rada pedagogiczna podsumowująca rok szkolny 2019/2020

             

            Kalendarz roku szkolnego 2019/2020

            lp.

            data

            wydarzenie

            1.

            2 września 2019

            Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

            2.

            21 listopada 2019

            Półsemestr klas pierwszych

             

            13 grudnia 2019

            Zakończenie nauki w I okresie nauki klas maturalnych

            3.

            16 grudnia 2019

            Rozpoczęcie nauki w II okresie nauki klas maturalnych

            3.

            23 grudnia 2019-

             1 stycznia 2020

            Przerwa świąteczna

            4.

            10-23  lutego 2020

            Ferie zimowe

            5.

            24 stycznia 2020

            Zakończenie nauki w I okresie nauki dla pozostałych klas

            6.

            27 stycznia 2020

            Rozpoczęcie nauki w II okresie nauki

            7.

            09- 14 kwietnia 2020

            Wiosenna przerwa świąteczna

            8.

            24 kwietnia 2020

            Zakończenie roku klas maturalnych

            9.

            4,5,6 maja 2020

            Egzaminy maturalne

            10.

            9,10,13, 16.01.2020 22,23,24,29.06.2010

            Egzaminy zawodowe

            11.

            26 czerwca 2020

            Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

             

            Dni wolne:

            14 października 2019 r. (Dzień Edukacji Narodowej)

            20  grudnia 2019 r. (wigilia szkolna)

            9 stycznia 2020 r.    (egzaminy zawodowe)

            10 stycznia 2020 r.  (egzaminy zawodowe)

            4,5,6 maja 2020 r.   (egzaminy maturalne)

            12 czerwca 2020

            22 czerwca 2020 r.  (egzaminy zawodowe)

            23 czerwca 2020 r.  (egzaminy zawodowe)

             

            WYCHOWAWCY KLAS W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

             

            klasa

            Wychowawca

            Wychowawca zastępczy

            1 EG

            p. Jolanta Zielińska

            p. Małgorzata Komor

            1 HG

            p. Grzegorz Rybicki

            p. Marcin Horwacik

            1 LG

            p. Łukasz Bukowski

            p. Ewa Trojańczyk

            1 TG

            p. Grażyna Mamaj

            p. Olimpia Kabała

            1 E

            p. Dariusz Szwaguliński

            p. Sylwia Zych

            1 H

            p. Henryk Rajs

            p. Anna Wiśniewska

            1 L

            p. Agata Pawlik

            p. Justyna Dyszkiewicz- Białobrzeska

            1 T

            p. Małgorzata Komor

            p. Agata Pawlik

            2 E

            p. Justyna Kołodziejczyk

            p. Jolanta Zielińska

            2 H

            p. Katarzyna Luśtyk

            p. Iwona Król- Sobkowicz

            2 L

            p. Bożena- Sosnowska- Stępień

            p.  Monika Soból

            2 T

            p. Paulina Cisek

            p. Katarzyna Luśtyk

            3 E

            p. Iwona Król- Sobkowicz

            p. Justyna Kołodziejczyk

            3 H

            p. Tomasz Garkowski

            p. Anna Wiśniewska

            3 L

            p. Justyna Dyszkiewicz- Białobrzeska

            p. Bożena- Sosnowska- Stępień

            3 T

            p. Małgorzata Lewandowska

            p. Paulina Cisek

            4 E

            p. Sylwia Zych

            p. Tomasz Garkowski

            4 H

            p. Anna Wiśniewska

            p. Tomasz Skaruz

            4 L

            p. Tomasz Skaruz

            p. Grażyna Mamaj

            4 T

            p. Ewa Trojańczyk

            p. Danuta Rozmus