• Zbiórka nakrętek

• Z przyjemnością informujemy, że kolejne, ponad 60 kg korków dla Igora Kaczyńskiego trafiło do punktu zbiórki. To powiększyło ilość zebranych nakrętek od początku tego roku szkolnego do 270 kg. Dziękujemy rodzicom Mai Pińkowskiej z klasy IIT, za zaoferowanie swojej pomocy w transporcie nakrętek do punktu zbiórki, a także wszystkim uczniom i pracownikom szkoły którzy pomagają nam w naszej akcji. Szczególne podziękowania należą się Oliwii Skoniecznej z klasy IIE. Dzięki zbiórce, którą zorganizowała wśród swoich sąsiadów, nasza akcja „rozkręciła” się jeszcze bardziej.

• X Bielańskie Targi Edukacyjne

• 1 marca w ramach X Bielańskich Targów Edukacyjnych nasza szkoła prezentowała stoisko z ofertą na najbliższy rok szkolny. Jednocześnie doradcy zawodowi i nauczyciele wraz z uczniami przygotowali dla gimnazjalistów warsztaty i filmy promujące nasze kierunki. Gimnazjaliści mogli poznać zawody ginące i zawody przyszłości, strategię Walta Disneya oraz zasady budowania skutecznego zespołu. Pani Katarzyna Luśtyk, Barbara Maczkowska i Anna Ojrzyńska zadbały by młodzież, która uczestniczyła w warsztatach zapoznała się z prostymi zasadami współpracy w zespole i rozwinęła kreatywne myślenie, a panie Iwona Król-Sobkowicz i Bożena Sosnowska-Stępień z uczniami prezentowały gimnazjalistom naszą szkołę i kierunki kształcenia. Dziękujemy młodzieży, która aktywnie i godnie reprezentowała naszą placówkę.

• I miejsce dla naszej uczennicy

• Miło nam poinformować, że w dniu 1 marca na uroczystym, finałowym koncercie IX Ogólnopolskiego Konkursu Wokalno-Recytatorskiego poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego nasza uczennica Aleksandra Ciok z klasy 4L odebrała nagrodę za brawurowe wykonanie monologu Hermenegildy Kociubińskiej. Gratulujemy :-)