•      Promowanie czytelnictwa w szkołach podstawowych w ramach współpracy z Redakcją miesięcznika „Kumpel"
            • Promowanie czytelnictwa w szkołach podstawowych w ramach współpracy z Redakcją miesięcznika „Kumpel"

• Promowanie czytelnictwa w bielańskich szkołach podstawowych to inicjatywa, którą już drugi rok wspólnie organizujemy z Redakcją miesięcznika dla dzieci pt. „Kumpel”. Styczniowe przedsięwzięcie, w które zaangażowały się uczennice klasy 3 L (Julia Mańkowska, Joanna Barcińska, Natalia Sobierajska, Klaudia Kruszewska, Monika Białek) oraz 4 L (Wiktoria Piotrowska, Dominika Kąpińska) pod opieką nauczycielek języka polskiego, Ewy Trojańczyk i Olimpii Kabały, zostało kolejny raz entuzjastycznie przyjęte przez najmłodszych mieszkańców Bielan. Ambasadorki czytelnictwa z naszego technikum przeprowadziły zajęcia literacko-artystyczne z wykorzystaniem materiałów dostarczonych przez wydawnictwo. W czasie ich trwania nie zabrakło konkursów, w których nagrodami były edukacyjne książki, gry i filmy. Radosną i twórczą atmosferę towarzyszącą wydarzeniu, jak również liczne uśmiechy na twarzach młodszych i starszych, trudno jest opisać, ale bez wątpienia jest ona najlepszą recenzją naszych działań.

• Akcja '' Podaruj uśmiech''

• 19 grudnia Wolontariusze z naszej szkoły odwiedzili dzieci z Warszawskiego Szpitala Dziecięcego przy ul. Mikołaja Kopernika.

Młodzież podarowała książki, gry i zabawy, które wolontariusze dostarczyli. Dzieci z naszymi wolontariuszami śpiewali kolędy, rozmawiali o zwyczajach świątecznych, przygotowali ozdoby choinkowe.  Przed zakończeniem wizyty wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie i otrzymaliśmy zaproszenie do ponownych odwiedzin.

• Dwa miejsca na podium w konkursie Savoir-Vivre

• Miło nam poinformować, że w II Bielańskim Konkursie Savoir-Vivre " Sztuka życia", zorganizowanym przez ZS nr 18 pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Bielany m.st.Warszawy, II miejsce zajęła Małgorzata Bartosiewicz z klasy III L, a III miejsce Izabela Adamowicz z klasy II E. Gratulujemy laureatkom tak wszechstronnej wiedzy w tak rozległym temacie.

• Wizyta w Zespole Szkół Specjalnych

• 9 grudnia 2019 r. wolontariusze z naszej szkoły odwiedzili uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych nr 85 przy ul. Elektoralnej w Warszawie.

W przedświątecznej, radosnej atmosferze wymieniono się prezentami, nie mogło zabraknąć także gier, zabaw, zajęć plastycznych i śpiewania kolęd. Dzieci z pomocą naszych wolontariuszy, przygotowały ozdoby choinkowe . Tuż przed zakończeniem wizyty,  przy pięknie ozdobionej choince, wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie i otrzymaliśmy zaproszenie do ponownych odwiedzin.