• Nasz profil

2. Branżowa Szkoła I stopnia Nr 18

• sprzedawca

zawód - technik handlowiec

Do podjęcia nauki w tej klasie zachęcamy wszystkich zainteresowanych kształceniem ekonomicznym, którzy chcą uzyskać maturę i zawód,
            a w przyszłości kontynuować naukę na studiach. Tutaj zapoznasz się z wiedzą
            z zakresu ekonomii, prawa, ekonomiki handlu, towaroznawstwa, rachunkowości handlowej, techniki biurowej, marketingu i reklamy.

Oferujemy praktyki zawodowe w nowoczesnych i atrakcyjnych placówkach.

zawód - technik ekonomista

a w przyszłości kontynuować naukę na studiach. Tutaj zapoznasz się z wiedzą
            z zakresu ekonomii, prawa, ekonomiki i organizacji przedsiębiorstw, towaroznawstwa, rachunkowości przedsiębiorstw, techniki biurowej, marketingu
            i reklamy.

Oferujemy praktyki zawodowe w nowoczesnych i atrakcyjnych placówkach.

zawód – technik logistyk

Technik  logistyk  to  kierunek  wychodzący  naprzeciw nowej  sytuacji gospodarki rynkowej. Po  wejściu  Polski do Unii  Europejskiej  wzrośnie zapotrzebowanie na absolwentów,  którzy  posiadają   znajomość  logistyki,  czyli   potrafią   podnosić konkurencyjność i  efektywność  funkcjonowania przedsiębiorstw. Tak pojmowana logistyka nie dotyczy tylko transportu ale przede wszystkim zarządzania  informacją w nowoczesnym przedsiębiorstwie.

zawód – technik hotelarstwa

Technik hotelarstwa jest kierunkiem polegającym na planowaniu, koordynowaniu    oraz bezpośrednim wykonywaniu usług związanych z hotelarstwem oraz  obsługą wszelkiego rodzaju imprez takich jak kongresy, zjazdy, bankiety.
            Uczniowie mają możliwość poznania  nowoczesnych  środków technicznych,  prowadzenia dokumentacji hotelowej, podnoszenia konkurencyjności usług.
            To zawód, który oprócz dobrych rokowań na pracę daje możliwość łączenia pasji z pracą zawodową.

zawód - sprzedawca

Zdobędziesz umiejętności z zakresu: sprzedaży towarów, stosowania komputerów w handlu, towaroznawstwa, profesjonalnej obsługi klientów.

Uczniowie zdobywają zawód i w przyszłości mogą kontynuować naukę
            w technikum uzupełniającym.

Oferujemy praktyki zawodowe w nowoczesnych punktach handlowych.

Po ukończeniu szkoły można zdawać egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe.

Serdecznie zapraszamy do naszych szkół !!!