• Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 na Bielanach

• 4 września 2018 roku w Zespole Szkół nr 35 odbyła się gala inaugurująca rok szkolny 2018/2019 na Bielanach. Wspomniana uroczystość, w której uczestniczyła Dyrekcja, Burmistrz Dzielnicy Bielany, Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania, przedstawiciele Kuratorium Oświaty oraz zaproszeni Goście, była pierwszym wydarzeniem tej rangi, które odbyło się w odnowionych murach naszej szkoły. Po licznych przemówieniach i wręczeniu bielańskim nauczycielom aktów nadania stopnia awansu zawodowego, konferansjerzy, Wiktoria Kuba i Piotr Rapiński, mieli przyjemność zaprosić wszystkich zgromadzonych na część artystyczną, którą przygotowała grupa uczniów z klas drugich, trzecich i czwartych. Spektakl pt. „Lekcja historii”, będący częścią zorganizowanych obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę w Technikum Ekonomicznym nr 5, został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność, za co serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii z tego jakże ważnego wydarzenia.