• Typy i profile szkół:
          1. Technikum Ekonomiczne nr 5:
          technik logistyk, technik ekonomista, technik handlowiec, technik hotelarstwa

2. Branżowa Szkoła I stopnia nr 18:
          sprzedawca
          • Projekt „Inwestycja w przyszłość”

W Zespole Szkół nr 35 realizowany jest długoterminowy projekt mający na celu rozwój dodatkowych kompetencji zawodowych wśród naszych uczniów „Inwestycja w przyszłość”.

Projekt ten jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

• Rocznica wybuchu II wojny światowej

1 września 1939 r., od ataku III Rzeszy na Polskę, rozpoczęła się II wojna światowa.

Aby upamiętnić 80. rocznicę wybuchu tej wojny, uczniowie klasy 1L wraz z wychowawcą, Panią Agatą Pawlik, 3 września złożyli kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza oraz przy pomniku Stefana Starzyńskiego.

Ta ważna rocznica przypomina nam o ogromie cierpienia, strachu i przelanej krwi. Wszyscy powinniśmy zachować pamięć o ofiarach tego największego i najtragiczniejszego konfliktu w dziejach ludzkości.

• Zabierz "Cogito" na wakacje!

Wakacje w pełni, a my przypominamy, że od piątku, 19 lipca, możecie już kupić sierpniowy numer "Cogito", w którym znajdziecie wywiad z przyszłorocznym maturzystą i uczniem naszej szkoły, Filipem Kurowskim. Czytelniczy niezbędnik czeka na Was w kioskach i Empikach, dlatego nie zwlekajcie z zakupem i zabierzcie "Cogito" na letni wypoczynek. :)

• Partnerzy

• {#1508} 1
        • {#1508} 2